Fikirler kolaydır, uygulaması ise zordur.

Bir startup kurmanın gerektirdiği her şeyi tam olarak biliyoruz.

2013 yılından bu yana, her gün dünya genelinde milyonlarca kişi tarafından kullanılan onlarca başarılı projenin başlangıcında bulunduk. Startuplar bizim tutkumuz, onlarla çalışmayı seviyoruz ve paylaşacak yeterince deneyime sahibiz.

Startup'lara nasıl yardımcı oluyoruz:

#1 İş modelinizle ilgili danışmanlık İşe başladığımızdan beri binlerce startup fikri gördük, ancak sadece en umut verici olanların %30'u ile çalışmayı seçtik. Uzun vadeli başarı potansiyeline sahip müşterilerle çalışmayı istiyoruz.
#2 Pazarlamanın önemini anlıyoruz. Her bir proje, pazarlama hedeflerini göz önünde bulundurularak baştan sona inşa edilir ve pazarlama ekibimiz bu konuda yardımcı olur. Satışı artıran tüm bileşenler üzerinde düşünüyoruz ve mobil uygulamaların tanıtımı alanında çok özel bir uzmanlık alanına sahibiz.
#3 Hedefleri verimli bir şekilde gerçekleştirme Çoğu geliştirici, size maksimum geliştirme saatlerini satmak istese de, biz ürününüzü mümkün olan en kısa sürede hayata geçirmek istiyoruz. Gelişime sadece projenizin sonuçlar üretmeye başlaması için gereken süre kadar zaman harcıyoruz.
#4 Yatırımcılar ve uzmanlarla bağlantı kurma Size harcamalarınızı planlama konusunda tavsiyelerde bulunacak ve ne zaman yatırımcı aramanın uygun olacağını size söyleyeceğiz. İşiniz için yararlı olabilecek alandan kişileri - reklam, halkla ilişkiler, pazarlama veya hukuki destek - size önereceğiz.
#5 Bilgi birikimini paylaşma Yukarıda belirttiğimiz gibi, kendi şirketimiz Meridyen'i kurduk ve birçok umut vadeden startup'ın doğuşunu gördük. Küresel pazarlara yayılan veya çığır açan yenilikler getiren projelerle günlük olarak temas halindeyiz. Ancak, en çok kendi çok büyük hatalarımızdan öğrendik.

What are the most common questions that we hear from startups?

1 I don't have a lot of money and no connections to strong investors. How can I change that?
2 Can the technological solution be developed gradually, step by step?
3 How to design IT architecture so that it is viable in the long term?
4 I need to present something to my investors. Can you create prototypes or help me with my business plan?
5 I am planning to expand, can you help me with that?
6 How can I improve a project that is not profitable and does not work from the business perspective?
7 I have an unfinished project, because my freelancer has disappeared. Can you take it over?
8 Can you have a look at my strategy? Does my startup have the potential to be successful?