JS Stack Development

İşletmeniz İçin Ölçeklenebilir, Sağlam ve Yüksek Performanslı JS Geliştirme Hizmetleri


Son zamanlarda (Java Script) JS Stack Development hizmetlerine olan ilgi artıyor. Her işletme, önde uçtan arka uca geniş bilgiye sahip profesyonellere ihtiyaç duyar. Biz, çevrimiçi web uygulamalarından karmaşık kurumsal web çözümlerine kadar uzanan tam yığın JS geliştirme hizmetleri sunuyoruz.


Meridyen, İstanbul merkezli tam yığın JS geliştirme şirketidir ve JavaScript çerçevelerini (frameworks) önde uç ve tam yığın geliştirme için kullanarak işletmelerin, başlangıçlarının ve teknoloji sağlayıcılarının modern uygulamalar inşa etmelerine yardımcı olmaktadır. Profesyonel ekibimiz, Mean JS, Node JS, React JS, Angular JS, Type Script JS ve diğer JS geliştirme hizmetlerinde son derece uzmandır.


JS Stack Development Hizmetlerimiz Şunları İçermektedir
JavaScript Web Geliştirme:

Tek sayfalık web uygulamaları, web portalları, içerik yönetim sistemleri ve dinamik web siteleri dahil olmak üzere JavaScript ile özelleştirilmiş web hizmetleri sunuyoruz.


Önde Uç Çerçeveler:

Deneyimli geliştiricilerimiz, React JS, Angular JS, HTML5 ve daha fazlası gibi en son önde uç teknolojileriyle iyi bir şekilde donatılmıştır.


JS Uygulamaları Programlama:

Yüksek trafiği gerçek zamanlı olarak yönetebilen ölçeklenebilir, duyarlı ve tarayıcıdan bağımsız JS uygulamaları sunuyoruz.


Sürekli Destek:

JS uygulamalarını dağıttıktan sonra bile müşterilerimize kesintisiz destek sağlamak için 7/24 erişilebiliriz.

Son Çalışmalar