JS Stack Development

İşletmeniz İçin Ölçeklenebilir, Sağlam ve Yüksek Performanslı JS Geliştirme Hizmetleri


Son zamanlarda (Java Script) JS Stack Development hizmetlerine olan ilgi artıyor. Her işletme, önde uçtan arka uca geniş bilgiye sahip profesyonellere ihtiyaç duyar. Biz, çevrimiçi web uygulamalarından karmaşık kurumsal web çözümlerine kadar uzanan tam yığın JS geliştirme hizmetleri sunuyoruz.


Meridyen, İstanbul merkezli tam yığın JS geliştirme şirketidir ve JavaScript çerçevelerini (frameworks) önde uç ve tam yığın geliştirme için kullanarak işletmelerin, başlangıçlarının ve teknoloji sağlayıcılarının modern uygulamalar inşa etmelerine yardımcı olmaktadır. Profesyonel ekibimiz, Mean JS, Node JS, React JS, Angular JS, Type Script JS ve diğer JS geliştirme hizmetlerinde son derece uzmandır.


JS Stack Development Hizmetlerimiz Şunları İçermektedir
JavaScript Web Geliştirme:

Tek sayfalık web uygulamaları, web portalları, içerik yönetim sistemleri ve dinamik web siteleri dahil olmak üzere JavaScript ile özelleştirilmiş web hizmetleri sunuyoruz.


Önde Uç Çerçeveler:

Deneyimli geliştiricilerimiz, React JS, Angular JS, HTML5 ve daha fazlası gibi en son önde uç teknolojileriyle iyi bir şekilde donatılmıştır.


JS Uygulamaları Programlama:

Yüksek trafiği gerçek zamanlı olarak yönetebilen ölçeklenebilir, duyarlı ve tarayıcıdan bağımsız JS uygulamaları sunuyoruz.


Sürekli Destek:

JS uygulamalarını dağıttıktan sonra bile müşterilerimize kesintisiz destek sağlamak için 7/24 erişilebiliriz.

Dijital Pazarlama

Eğer çevrimiçi işiniz için hızlı bir başlangıç yapmak ve arama motorlarında daha üst sıralarda yer almak istiyorsanız, daha fazla aramayın. Meridyen, Avrupa merkezli en iyi derecelendirilmiş dijital pazarlama şirketidir. Dijital pazarlama hizmetlerinden yararlanmak, işletmelerin bu çok markalı kültürde müşterilerine değer katmalarını sağlar. 

  

Meridyen'de, işletme gereksinimlerinize uygun ve bütçenize uygun olağanüstü çevrimiçi pazarlama hizmetleri sunuyoruz. İşletmenizi çevrimiçi hızla yükseltebilecek benzersiz ve etkili dijital pazarlama stratejileri kullanıyoruz. 

  

Dijital Pazarlama Hizmetlerimiz Şunları İçerir: 

  

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) 

  

İşletmenizin hızla büyümesi için arama motorlarında sıralama elde etmek hayati önem taşımaktadır. SEO hizmetlerimiz, web sitenizde trafiği artırmaya ve markanızın etki alanını benzersiz yollarla genişletmeye adanmıştır. 

  

Sosyal Medya Yönetimi 

  

Sosyal medyanın önemi gün geçtikçe artmaktadır. Sosyal medya yöneticilerimiz, kullanıcıların marka adını sonsuza kadar hatırlamasını sağlayan harika sosyal medya kampanyaları oluşturma konusunda son derece uzmandır. 

  

Dijital Reklamcılık 

  

Çevrimiçi reklam, bir işletmenin geniş bir kitleye ulaşmasını sağlar. Meridyen'de, stratejik planlama ve yaratıcı reklam kampanyalarımızla müşterilerimizin çevrimiçi reklamda en iyi ROI'yi elde etmelerini sağlıyoruz. 

Büyüyen Start up

Biz bir startup kurmanın ne gerektirdiğini tam olarak biliyoruz.

 2013'ten beri, dünyanın dört bir yanında binlerce insan tarafından her gün kullanılan onlarca başarılı projenin başlangıcında yer aldık. Start ups'lar bizim tutkumuzdur, onlarla çalışmayı seviyoruz ve paylaşacak kadar fazla deneyime sahibiz.

Startups'lara nasıl yardımcı oluyoruz:

İş modelinizin danışmanlığı

İşe başladığımız andan itibaren binlerce startup fikri gördük, ancak sadece en umut verici olanların yalnızca %20'siyle çalışmayı seçtik. Uzun vadeli başarı potansiyeline sahip müşterilerle çalışmayı istiyoruz.

Pazarlamanın önemini anlıyoruz

Her bir proje, pazarlama hedeflerini dikkate alarak baştan sona oluşturulur ve pazarlama ekibimiz bu konuda yardımcı olur. Satışı etkileyen tüm unsurları düşünüyoruz ve mobil uygulamaların tanıtımı konusunda uzmanız.

Hedeflere etkin bir şekilde ulaşma

Çoğu geliştirici size maksimum geliştirme saatlerini satmak isterken, biz ürününüzün mümkün olan en kısa sürede hayata geçmesini istiyoruz. Geliştirme için yalnızca projenizin sonuç üretmeye başlaması için gereken süreyi harcıyoruz.

Yatırımcılar ve uzmanlarla bağlantı kurma

Giderlerinizi planlamanız konusunda size tavsiyelerde bulunacağız ve yatırımcı aramanın uygun olduğu zamanları belirleyeceğiz. İhtiyacınız olabilecek alanlardan - reklam, PR, pazarlama veya hukuki destek - size faydalı olabilecek kişileri önereceğiz. Çek ve yabancı startup'lara ilgi duyan ve projelerimizin kalitesini sorgulamayan yatırımcılarla bağlantılarımız var.

Bilgi paylaşımı

Yukarıda belirttiğimiz gibi, kendi şirketimiz Meridian'ı kurduk ve pek çok umut vaat eden startup'ın doğumunu gördük. Her gün büyüyen, küresel pazara genişleyen veya çığır açan yenilikler getiren projelerle sürekli temas halindeyiz. Ancak en çok kendi büyük hatalarımızdan ve başarısızlıklarımızdan öğrendik.